fotografia reklamowa

FOTOGRAFIA REKLAMOWA - POMYSŁ, ŚWIATŁO, TECHNIKA SUKCES!

Fotografia reklamowa - tu nie ma miejsca na pomyłkę.. pomysł, strategia, realizacja SUKCES!

FILOZOFIA… czyli jak to widzę…

Fotografia reklamowa to dla mnie oderwanie od emocji typowo ludzkich. Ale czy do końca tak jest? Najczęściej fotografuję przedmioty… Biżuteria… autobusy… wnętrza… Dla mnie martwa natura żyje!!!! Za każdym razem staram się tchnąć życie we wszystko co fotografuję… światło jest kluczem!! I ma dawać emocje odbiorcy!

 

Po pierwsze - POMYSŁ… Tu nic nie jest do końca oczywiste… proste… często z wielu propozycji wygrywa ta najbardziej odległa od pierwotnej…

Po drugie - ŚWIATŁO… kocham tajemnice… rzeczy nie do końca jasne … oczywiste… magię… tajemnicę… ukryty charakter… powolne odkrywanie..

Po trzecie – TECHNIKA… to lata doświadczeń… ślęczenia nad projektami… setki prób.. nieustanna nauka…

SUKCES…. To wynikowa wcześniejszych 3 kroków… Czasami na sukces potrzeba troszkę poczekać, ale po spełnieniu 3 kroków – jest GWARANTOWANY!

Pracując nad każdym nowym projektem zawsze kładę nacisk na detale i perfekcję.

Co kryje się pod hasłem fotografia reklamowa?:

  • fotografia mody (fotografia fashion)
  • fotografia biżuterii
  • fotografia wnętrz, całych kompleksów, osiedli itp.
  • fotografia produktowa
  • fotografia do katalogów i folderów
  • fotografia do stron www
  • makrofotografia
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA…? CZYLI OD CZEGO ZACZĄĆ? 

Wpierw spotkanie. Omówienie kroków przedstawionych poniżej:

Po pierwsze: oczekiwania… czego pragnie klient... jak duża  będzie kampania… jaki ma być efekt końcowy… To pierwszy poziom gdzie oczekiwania i marzenia klienta ścierają się z moją wizją.. oraz rzeczywistością… (np. koszty realizacji zdjęć…)

Po drugie: miejsce sesji.. Czy u klienta… czy w plenerze… czy w studio… Dysponuję profesjonalnym sprzętem oświetleniowym pozwalającym na przeprowadzenie niemalże każdego typu sesję fotograficzną.

Po trzecie: ile to kosztuje… wszystko zależy od oczekiwań, czasu trwania realizacji zlecenia, skali jego trudności oraz środków technicznych potrzebnych do sprawnego wykonania zlecenia. Wszystkie te czynniki oraz mnogość zmiennych powoduje, że konieczne jest przeprowadzenie indywidualnej wyceny wykonania zlecenia.

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE! SZKODA CZASU.. DZIAŁAJMY!!