Fotografia ślubna

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TO FOTOGRAFIA PORTRETOWA W BIEGU...

Fotografia ślubna to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii... Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę... Liczy się wyczucie czasu, doskonała znajomość sprzętu, którym się dysponuje oraz umiejętność przewidywania ludzkich zachowań. Wszystkie te cechy muszą być uzupełnione wielką... ogromną miłością do ludzi. Oto gotowy przepis na idealnego fotografa ślubnego.

FILOZOFIA I PODEJŚCIE DO TEMATU...

Każdy początkujący fotograf ślubny zadaje sobie pytanie: Jak zrobić dobrą sesję ślubną...? Należy mieć pakiet wspaniałych miejsc... super oświetlenie itd. itd.... Wyjaśniam 🙂 Im dłużej zajmuję się fotografią ślubną oraz im więcej mam lat 😉 zacząłem doceniać mobilność i lekkość sprzętu.. Jakie jest idealne miejsce na sesję? Każde! Najważniejsze jest światło! światło wydobywa ze zwykłego miejsca magię... Często wykonuję fotografie ślubne  przy płotach, kałuży, w toalecie lub przy ścianie banku.. Liczy się światło! Naucz się patrzeć światłem, a reszta popłynie sama 🙂 Szanuję klasyczne podejście do wykonywania zdjęć, kompozycji.. dbam o szczegóły... 

Uwielbiam ten rodzaj fotografii.. To zawsze wyzwanie! Przede wszystkim jednak dlatego, że na te kilka godzin, kiedy przebywam z Parą młodą, jej rodziną i przyjaciółmi.. na moment staję częścią tej rodziny.

Z uwagi na fakt, iż każda Młoda Para jest inna i wyjątkowa, nie ograniczam się sztywno do tzw. “pakietów”. Oferta fotografii ślubnej jest indywidualnie dobierana do Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wspólnie podejmiemy decyzję, które z elementów mojej oferty są dla Was najważniejsze. Zapraszam do zakładki KONTAKT w celu rezerwacji terminu i omówienia oferty dla Was.

SPYTAJ O SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ !