O mnie

Kilka słów o mnie..

Jestem notorycznym poszukiwaczem idealnego światła i emocji. W swoich pracach kieruję się 2 zasadami: “mniej znaczy więcej” oraz “w każdych warunkach można zrobić dobre zdjęcie”.

Fotografią profesjonalnie zajmuję się od 2002 roku. Głównie jest to fotografia ślubna, portretowa i reklamowa... Współpracowałem z wieloma osobami oraz firmami (m.in. Solaris, The Dubliner - Irish Pub, Libell..) w różnych projektach, sesjach większych i mniejszych. Na swoim koncie mam kilka autorskich wystaw... co świadczy o tym, że nie ograniczam się jedynie do fotografii zarobkowej... Wspieram różne fundacje.. m.in fundację "Uwierz w pomoc".. Jestem szczęśliwy, gdy mogę zrobić coś dla kogoś.. kocham to co robię, kocham ludzi... jestem jednym z tych nielicznych szczęściarzy, który łączy pasję z zawodem...

Fotografia ślubna to dla mnie poważna forma sztuki. W moich pracach nie znajdziecie dziwnych podskoków, taplania się w wodzie, przejaskrawionej kolorystyki itd. Chcę, aby moje zdjęcia były ponadczasowe, które będą cieszyć oko za 10 i za 100 lat bez względu na trendy panujące w fotografii ślubnej. Najważniejsze to emocje i światło.

Fotografia portretowa, to wyzwanie dla fotografa. Modele najczęściej początkujący.. lecz po dłuższym poznaniu ukazują się historie.. charaktery, głęboko skrywane pragnienia.. zakamarki osobowości, które trudno dostrzec na pierwszy rzut oka.. Kilka chwil i zapominamy o problemach.. robimy to co chcemy.. jesteśmy sobą przed obiektywem.... pokazujemy światu kim jesteśmy!! Czyż to nie piękne?

Fotografia rodzinna dla mnie to największe wyzwanie. Temat? Dzieci. Rozbrykane do granic możliwości.. zwariowani mali ludzie, których energia mogłaby zasilić niejedno małe miasteczko... to portrety całych rodzin.. pokoleń.. od najmłodszych po seniorów rodu.. to odpowiedzilaność... Fotografia ciążowa to przyszłe mamy, dla których największą zagadką nie jest płeć, lecz kim i jaki będzie wyglądać najważniejszy mały człowiek w ich brzuszku.. To magia... cud macierzyństwa..

Fotografia reklamowa to dla mnie łamigłówka. Tutaj liczy sie pomysł. Czasem chwila... moment... ale wszystko tutaj musi być zaplanowane. Doskonały warsztat... zaznajomienie się z tematem... wyczucie rynku.. produktu.. oczekiwań klienta.. konsumenta... znajomość życia.. INNOWACJA i SUKCES! To wyzwanie..

Fotografia eventowa.. ważne wydarzenia kulturalne, sportowe, wyjazd integracyjny? Niesamowite wyzwanie.. Lubisz ludzi? Rozumiesz ich? Jesteś jednym z nich? wiesz co ich bawi... cieszy... wiesz czym żyją?... pokaż to... cała tajemnica... Imprezy firmowe... wyjazdy integracyjne.. wszędzie emocje.. nie pozwól żeby cokolwiek ważnego ciebie ominęło...

ZAREZERWUJ TERMIN I SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!