O mnie

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy?

Skontaktuj się ze mną – odpowiem chętnie na każde Wasze pytanie.

KIM JESTEM?

Mam na imię Maciej. Jestem fotografem. Notorycznym poszukiwaczem idealnego światła i emocji. Czy jestem artystą? hmm.. artystą bywam, gdy tworzę.. zawsze daję z siebie wszystko: wiedzę, kreatywność. miłość do fotografii. Mam jedną zasadę:

“WSZĘDZIE ZROBISZ DOBRE ZDJĘCIE.. JEŻELI BRAKUJE TOBIE ŚWIATŁA… TO JE SOBIE ZORGANIZUJ.. ”

Jestem entuzjastą obrazów Rembrandt’a.. Ten zmysłowy taniec światła i cienia.. głębia.. trzeci wymiar… emocje… poruszyły mnie wiele lat temu i ta miłość trwa do dziś.

Fascynują mnie także zdjęcia gwiazd Hollywood z czasów, gdzie dźwięk dopiero uzupełniał obraz… To była prawdziwa fotografia portretowa z duszą.. 

Każdego dnia uczę się światła, patrzenia kadrem, technik wykonywania zdjęć… a przede wszystkim uczę się Was moi mili.. rozmawiamy, śmiejemy się… ale co najważniejsze… podczas wykonywania zdjęć poznajecie siebie na nowo i odkrywacie w sobie całe piękno, które kryjecie w sobie. I za te odkrycia i piękne metamorfozy dziś Wam z całego serca dziękuję..

DLACZEGO JA?

Łatwy kontakt

Praktycznie 24/7 można się ze mną skontaktować. Generalnie preferuję kontakt bezpośredni z klientami lub mailowy. Jeżeli nie odbieram telefonu, to najwidoczniej nie mogę odebrać. Oddzwonię zawsze. Jeżeli chodzi o zapytania dotyczące oferty – piszcie maila. Zawsze wiem kto napisał, kiedy i czego oczekiwał.

Doświadczenie i pasja

Fotografuję sercem… Dążę do perfekcji… Idealne światło.. kolor.. emocje…ale zawsze najważniejszy jest człowiek..

Kocham fotografię ślubną za to, że przez chwilę mogę być częścią rodziny moich klientów i przeżywać z nimi cały ten dzień.. a z drugiej strony być człowiekiem, którego oczami i obrazem zapamiętają ten dzień na długie lata takim, jakim ja go zobaczyłem….

Mam ponad 18 lat doświadczenia zawodowego fotografa.. Ludzie to moja siła napędowa.. kocham to!!!

Na swoim koncie mam kilka autorskich wystaw… współpracowałem z takimi firmami jak: SOLARIS, Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o. o., Hydropotok,  Florenzo Castello, Libell i innymi podmiotami dla których wykonywałem fotografie reklamowe oraz katalogowe…

 Chętnie wspomagam różne fundacje, biorę czynny udział w akcjach charytatywnych.

Indywidualne wyceny

Uważam, że cena powinna odzwierciedlać jakość.. czas spędzony na obróbce zdjęć, żeby wyglądały najlepiej.. stały rozwój swoich umiejętności.. zakup nowoczesnego sprzętu.. itp.
Staram się zawsze połączyć oczekiwania klientów.. pomysły.. wyobrażenie klientów o fotografii.. z moją wizją artystyczną.. rzeczywistością.. kosztami..
W związku z powyższym szukamy tzw. “złotego środka”, aby każdy był zadowolony.

Najwyższa jakość

Każdego dnia przygotowując się do sesji zdjęciowej lub zlecenia fotografii ślubnej, rodzinnej, ciążowej, reklamowej, czy komunijnej etc. przykładam ogromną wagę do szczegółów, miejsca sesji, aranżacji oświetlenia, przebiegu zdarzeń, potrzebnego sprzętu itp….. 

Ktoś spyta: dlaczego?
Ponieważ dokładam wszelkich starań, aby moi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani rezultatem naszej pracy… naszej? 

tak naszej, ponieważ bez zaangażowania moich klientów nie powstaną żadne spektakularne efekty…

Podczas sesji zdjęciowych i zleceń daję z siebie całe moje serce, entuzjazm oraz kreatywność, żebyśmy pięknie uwiecznili Wasze chwile na moich zdjęciach!

Z kim współpracuję?

Od zawsze uważałem, że należy pracować z ludźmi, których lubię, których cenię za profesjonalizm, których szanuję i uwielbiam za to kim są i jak wykonują swoją pracę. Oto lista tych, których z całym sercem polecam:szanuję

ewelina lukasz portret

Bardzo dziękujemy Maćku za współpracę! Sesja wyszła obłędnie! Nasi goście bardzo miło Ciebie wspominają. Album bajka! Dzięki Twojemu reportażowi zobaczyłam, jak nasz dzień rzeczywiście wyglądał. Było pięknie! DZIĘKUJEMY!!!!

Ewelina i Łukasz Fotografia ślubna
martina juan podziekowania

Panie fotografie! Macieju! Wykonałeś nam przepiękną pamiątkę z naszego dnia! Każdy kadr jest tak wspaniały, że brakuje tchu! Jesteśmy baaaardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą!!! POLECAMY!!!!!

Martina & Juan Fotografia ślubna

Pięknie dziękujemy za wspaniałą sesję. To był wspaniały dzień! Współpraca z takim pozytywnym człowiekiem, to sama przyjemność 😉 Pozdrawiamy 😘 Profesjonalizm w 100%. Zdjęcia są poprostu cudowne! 

Anna & Grzegorz Fotografia ślubna