Usługi

Co robię?

Fotografia ślubna

Artystyczna, portretowa sesja fotograficzna połączona z dynamicznym reportażem z dnia ślubu, wesela, przygotowań i oczepin. Emocje zachowane w kadrze.

Fotografia portretowa

Artystyczna fotografia portretowa wykonywana w studio lub w plenerze. To również sesnsualna, zmysłowa kobieca sesja zdjęciowa w artystycznym ujęciu oraz zdjęcia korporacyjne, sportowe itp.

Fotografia rodzinna

Miłość i piękno rodzinnych uczuć zamknięte w artystycznych kadrach. Rodzinna sesja zdjęciowa wykonywana jest w plenerze, w domu klienta lub studio. Wspólnie super się bawimy!

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa oraz noworodkowa. Pełne ciepła i miłości fotografie z nutą artystyczną, pozwalające zachować piękne chwile na długie lata.

Fotografia okolicznościowa

Zdjęcia z chrzcin, zdjęcia komunijne, zdjęcia urodzinowe, zdjęcia eventowe oraz ze wszystkich innych ważnych wydarzeń z życia Twojej rodziny lub firmy.

Fotografia reklamowa

Nowoczesne i artystyczne podejście do fotografii produktowej i reklamowej. Zdjęcia do folderów, ulotek reklamowych, banerów oraz stron internetowych. Pokaż swoim klientom moc Twoich produktów na wyjątkowych zdjęciach!

Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do prawa jazdy, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do legitymacyjne, zdjęcia do dyplomu oraz wszystkie inne fotografie, które służa do naszej identyfikacji w urzędach. Fotograf Poznań Naramowice

Moje projekty

Jestem dumny, że mogę przedstawić Wam swoje fotografie, pokazujące moje umiejętności i profesjonalizm.

Sprawdź co moi klienci

myślą o mojej pracy

Bardzo dziękujemy Maćku za współpracę! Sesja wyszła obłędnie! Nasi goście bardzo miło Ciebie wspominają. Album bajka! Dzięki Twojemu reportażowi zobaczyłam, jak nasz dzień rzeczywiście wyglądał. Było pięknie! DZIĘKUJEMY!!!!

ewelina lukasz portret
Ewelina i Łukasz Fotografia ślubna

Panie fotografie! Macieju! Wykonałeś nam przepiękną pamiątkę z naszego dnia! Każdy kadr jest tak wspaniały, że brakuje tchu! Jesteśmy baaaardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą!!! POLECAMY!!!!!

martina juan podziekowania
Martina & Juan Fotografia ślubna

Pięknie dziękujemy za wspaniałą sesję. To był wspaniały dzień! Współpraca z takim pozytywnym człowiekiem, to sama przyjemność 😉 Pozdrawiamy 😘 Profesjonalizm w 100%. Zdjęcia są poprostu cudowne! 

Anna & Grzegorz Fotografia ślubna